JUŻ DOSTĘPNE!

NOWE PRODUKTY!

Zastosowania ogólne

Sprężony gaz czyszczący

Szybki i niezawodny sposób na pozbycie się kurzu i resztek papieru z trudno dostępnych miejsc, takich jak części elektroniczne, obudowy, klawiatury, drukarki itp. Płynny tetrafluoroetan działa z dużą mocą, jest całkowicie suchy, przyjazny dla środowiska (wolny od CFC) i niepalny - a więc absolutnie bezpieczny w użyciu. Własności chemiczne tetrafluoroetanu zapewniają wysoką wydajność – nawet do trzech razy większą niż używając innych dostępnych gazów. Wbudowany uchwyt pistoletowy z wentylem pozwala naprowadzić strumień gazu dokładnie na określony cel.

Elastyczna nakładka do gazu

Aby ustrzec się przed niebezpieczeństwem uszkodzenia sprzętu poprzez szok zimnego nadmuchu można użyć elastycznej nakładki do uchwytu pistoletowego zamontowanego na butelce ze sprężonym gazem. 50 cm długości i duża elastyczność nakładki pozwalają na wydmuchiwanie pyłów z określonych miejsc urządzenia, bez potrzeby przechylania czy odwracania butelki z gazem, co zapobiega zimnym strumieniom płynnego gazu.

Produkty Zdjęcia
Butelka E3, 520, zawartość: 430 g 
Nr art.: 1224
alt
1 elastyczna nakładka 
z przedłużaczem (50 cm) 

Nr art.: 1225
alt

Niepylące ściereczki włókniniowe

Niepylące ściereczki włókninowe DISKO produkowane są z wykorzystaniem opatentowanej technologii „nonwoven”. Bazuje ona na igłowaniu wodnym, bez użycia substancji wiążących, chemicznych czy przyczepnych. W tym procesie, pod strumieniami wody o wysokim ciśnieniu, włókna miazgi drzewnej i celulozy łączą się tworząc lity materiał, dzięki czemu mogą pochłaniać płyny w ilości cztery do sześciu razy przekraczającej ich masę.
W procesie wytwarzania włókna są „wypłukiwane” wodą, dzięki czemu nie pozostawiają prawie żadnych pyłów.

Produkty Zdjęcia
Ściereczki niepylące DISKO

Ściereczki 15 x 15 cm

Wytrzymałe, niepylące, bardzo chłonne
Nr art.: 1617   1 opakowanie z 75 ściereczkami
Nr art.: 1616   1 opakowanie z 600 ściereczkami
alt
Ściereczki 23 x 23 cm
Wytrzymałe, niepylące, bardzo chłonne
Nr art.: 1619   1 opakowanie z 300 ściereczkami
alt

Szpatułki do czyszczenia klawiatury

Specjalne szpatułki zakończone dwiema elastycznymi końcówkami z tworzywa piankowego umożliwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Szpatułki te zwilża się nasączoną chusteczką lub poprzez spryskanie płynem czyszczącym. Aby wyczyścić przestrzenie między klawiszami najlepiej oblec szpatułkę wilgotną chusteczką.

Produkt Zdjęcie
Pudełko zawierające 30 szpatułek
Nr art.: 1642


Pudełko zawierające 100 szpatułek
Nr art.: 1645
alt