JUŻ DOSTĘPNE!

NOWE PRODUKTY!

Zastosowanie techniczne

Specjalne środki czyszczące

Podstawowym składnikiem specjalnych środków czyszczących DISKO (poza środkiem do czyszczenia atramentu) są bardzo skuteczne alkohole I-ego rzędu, które dzięki temu, że ich temperatura zapłonu jest wysoka, nie przenikają i przez to nie uszkadzają materiałów takich jak rolki gumowe. Dzięki specjalnym dodatkom poszczególne środki czyszczące przystosowano do różnorodnych obszarów zastosowania. Np. środek do czyszczenia głowic magnetycznych musi wysychać bez śladu i nie powinien przewodzić elektryczności. Środek do czyszczenia walców i rolek gumowych powinien je czyścić, zmiękczać i uelastyczniać, tak aby zachowały swą chwytliwość.

Specjalne środki czyszczące DISKO potrafią przy tym pozbyć się szczególnie uciążliwych zabrudzeń z różnorodnych powierzchni. 

Specjalne środki czyszczące DISKO oferują doskonałe rozwiązanie problemów związanych z czyszczeniem i gwarantują możliwość wielorakiego zastosowania. Są przy tym przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla skóry. Do dyspozycji arkusz
danych dotyczących bezpieczeństwa.

Chusteczki intensywnie nawilżające. Do czyszczenia części elektronicznych, głowic drukarek termicznych, sensorów, skanerów, głowic magnetycznych i wielu innych. Także do usuwania zabrudzeń z pisaków, flamastrów oraz innych trudnych do usunięcia zabrudzeń z powierzchni plastikowych i innych.

Chusteczka wilgotna: materiał mikrofazowy niepylący, mocny, całkowicie wchłaniający rozpuszczony brud. Czyści łatwo, dokładnie i bezpiecznie.

Chusteczka sucha: włóknina, bardzo chłonna, niepyląca, do osuszenia czyszczonej powierzchni.

Produkty Zdjęcia

Pudełko z 10 podwójnymi chusteczkami, 

wilgotna/sucha
Nr art.: 1602

Pudełko z 40 podwójnymi chusteczkami,
wilgotna/sucha
Nr art. 1302

alt

Instensywny środek do czyszczenia graffiti. Usuwa graffiti, ślady flamastrów i inne trudne do usunięcia zabrudzenia z powierzchni plastikowych i innych.

Butelka 100 ml z aplikatorem
Nr art.: 1663

Butelka 1000 ml
Nr art.: 16631

alt

Chusteczki czyszcząco - dezynfekujące do skanerów linii papilarnych. Zgodnie z informacjami zawartymi w instrukcji obsługi skanerów linii papilarnych, urządzenia te powinny być dezynfekowane przed użyciem lub przynajmniej raz dziennie.
Mikrofazowe chusteczki czyszczące i dezynfekujące DISKO wspaniale się nadają do tego celu. 

Chusteczki te wykonane z miekkiego materiału mikrofazowego nasączone są 80%-owym alkoholem isopropylowym, który jest stosowany także w medycynie jako środek dezynfekujący. 
Aby zapobiec wysychaniu chusteczek, zostały one pojedyńczo zapakowane w 
woreczki ze specjalniej folii.

alt

Środek do czyszczenia białych tablic. Zapewnia natychmiastowe i komfortowe czyszczenie, a przy tym szybko wysycha. Najlepsze efekty w połączeniu z niepylącymi ściereczkami.

Butelka 100 ml, do ponownego napełnienia, ze zdejmowanym 
atomizerem zapewniającym
drobną mgiełkę             Nr art.: 1665

Butelka 1000 ml          Nr art.: 16651

alt

Środek do czyszczenia głowic w drukarkach termicznych. Powierzchnia płytek w drukarkach termicznych podczas pracy urządzenia roz grzewa się do do temperatury powyżej 100°C. Pod wpływem działania wilgoci z powietrza i wysokiej temperatury drobinki papieru i kurz wtapiane zostają w powierzchnię płytek. Powoduje to znaczne pogorszenie się jakości druku oraz liczne błędy. Skład środka do czyszczenia głowic w drukarkach termicznych firmy DISKO został specjalnie dobrany, aby zapewnić szybkie i efektywne czyszczenie.

Butelka 100 ml z aplikatorem
Nr art.: 1664

Butelka 1000 ml
Nr art.: 16641

alt

Środek do czyszczenia głowic magnetycznych. Nie przewodzi elektryczności, wysycha bez pozostawiania śladów. Najlepiej nadaje się do czyszczenia głowic magnetycznych i czytników optycznych.
Do stosowania z kartami czyszczącymi, niepylącymi ściereczkami oraz szpatułkami.

Butelka 100 ml z aplikatorem
Nr art.: 1612

Butelka 1000 ml
Nr art.: 16121

alt

Środek czyszczący atrament. Bazuje na atramencie. Do czyszczenia przysuszonych głowic w drukarkach atramentowych oraz do usuwania resztek atramentu w drukarniach atramentowych.

Butelka 100 ml z aplikatorem
Nr art.: 1614

Butelka 1000 ml
Nr art.: 16141

alt

Środek do czyszczenia walców przygotowany został specjalnie do gruntownego czyszczenia walców gumowych, gumowych rolek, taśm transportujących oraz mat gumowych. Podczas czyszczenia następuje również regeneracja powierzchni gumowych.
Utrzymują one swą miękkość, elastyczność i chwytliwość, dzięki czemu transport papieru lub kart nie napotyka na żadne przeszkody.

Butelka 100 ml z aplikatorem 
Nr art.: 1668

Butelka 1000 ml 
Nr art.: 16681

alt

Środek do usuwania naklejek. Dzięki niemu można bez problemu usunąć naklejki papierowe i resztki kleju z nalepek z tworzywa sztucznego. Wystarczy zmoczyć płynem naklejkę, odczekać chwilę, zdrapać, a resztki usunąć ściereczką.

Butelka 100 ml z aplikatorem 
Nr art.: 1666

Butelka 1000 ml 
Nr art.: 16661

alt

Płyn do czyszczenia z środkiem przeciwpoślizgowym. To specjalny środek czyszczący z dodatkiem silikonu, będącym środkiem przeciwpoślizgowym.

Butelka 100ml z atomizerem 
Nr art.: 1661

alt

Olej czyszczący i przeciwpoślizgowy do ploterów i drukarek. Do czyszczenia i smarowania prowadnic w drukarkach. Odznacza się wyjątkowymi właściwościami przeciwpoślizgowymi i pozostawia długotrwały film natłuszczający na prowadnicach.

Butelka 50 ml z pipetą 
Nr art.: 1662

alt