JUŻ DOSTĘPNE!

NOWE PRODUKTY!

Wrażliwe powierzchnie

Uniwersalne ściereczki czyszczące

Nadają sie do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Dzięki ich miękkiej strukturze szczególnie polecane do czyszczenia monitorów TFT, laptopów, monitorów plazmowych i wyświetlaczy.

Czyściki z włókna mikrofazowego DISKO wyróżniają się wysoką absorbcją brudu. Pojedyncze włókna są wielokrotnie ponacinane wzdłuż swojej osi, dzięki czemu stosowane nawet na sucho pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki czyszczenia. W połączeniu ze specjalnie przygotowanym uniwersalnym środkiem czyszczącym DISKO - bez dodatku środków chemicznych – pomagają pozbyć się także tłustych plam i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń. Czy to wcześniej nasączone i pojedyńczo pakowane, czy też suche ściereczki do zwilżenia bezpośrednio przed użyciem: wspaniałe wyniki czyszczenia bez obciążania środowiska.

Czyściki mikrofazowe DISKO zlikwidują kurz, brud, tłuszcz, nikotynę itp. łatwo, szybko, nie pozostawiając smug i bez stosowania środków chemicznych. Idealne dla biura i gospodarstwa domowego. Wysoka chłonność różnego rodzaju brudu, długi okres użytkowania, możliwość prania w temperaturze do 95°C. Gwarantowane własności czyszczące także po wielokrotnym praniu. Niepylące, przyjazne dla skóry i środowiska.Nie powodują reakcji alergicznych.

Produkt Zdjęcie
Czyścik mikrofazowy 15 x 15 cm
4 opakowania z 5 czyścikami w każdym
Nr art.: 158020

Zestaw do czyszczenia monitorów 
LCD/TFT i plazmowych

Zawartość:
10 czyścików mikrofazowych 15 x 15 cm
  1 butelka 100 ml uniwersalnego środka
     czyszczącego
Nr art.: 1590
alt
Uniwersalny środek czyszczący do
stosowania z czyścikami mikrofazowymi
 
(bez dodatku środków chemicznych)
100 ml butelka z atomizerem
Nr art.: 1623
alt

Wilgotne chusteczki mikrofazowe

Producenci ekranów płaskich, dotykowych oraz laptopów polecają do ich czyszczenia tylko specjalne środki. Szczególnie laptopy są w ciągłym użyciu i dlatego ulegają zabrudzeniom dużo szybciej niż komputery stojące. Leżące bezpośrednio pod klawiaturą części elektroniczne nie mogą być narażone na kontakt z wilgocią. Powierzchnie płaskich ekranów jak i dotykowych są bardzo wrażliwe i mogą zostać łatwo porysowana przez ziarenka kurzu.
Nie ma potrzeby neutralizować naładowanie statyczne, ponieważ ekrany i laptopy nie tworzą pola magnetycznego.

Chusteczki do czyszczenia laptopów oraz sprzetu biurowego DISKO stworzone zostały z myślą o ochronie wrażliwych urządzeń. Wysokojakościowy i bardzo chłonny materiał z mikrowłókna chroni przed wyciekaniem środka czyszczącego i wchłania dużą ilość brudu. Nasączenie dwoma mililitrami środka czyszczącego bez chemicznych dodatków pozwala usunąć nawet uporczywe zbrudzenia. Wykapywanie płynu z chusteczki pomiedzy klawisze jest praktycznie niemożliwe. Nawet po wielokrotnym czyszczeniu zachowana zostanie doskonała jakość oddawanych kolorów. Jako sucha chusteczka, o wolny od smug i zacieków monitor zadba niepylący materiał włókninowy, który jest w stanie pochłaniać płyny w ilości do sześciu razy przekraczające swoją wagę.

Produkt Zdjęcie
Chusteczki do czyszczenia
płaskich ekranów

Pudełko z 40 x 10 wilgotnych chusteczek 
13 x 9 cm (po 10 chusteczek pakowanych w folii)
Nr art.: 1504
alt
Chusteczki do czyszczenia
płaskich ekranów

Pudełko z 20 x 10 podwójnych chusteczek
wilgotna/sucha, 13x9 cm (po 10 podwójnych
chusteczek pakowanych w folii)
Nr art.: 1505
alt
Chusteczki do czyszczenia wszelkiego
sprzętu biurowego

Pudełko z 15 x 10 wilgotnych chusteczek 
18x13 cm (po 10 chusteczek pakowanych w folii)
Nr art.: 1594
alt
Chusteczki do czyszczenia laptopów
Pudełko z 10 podwójnymi chusteczkami
wilgotna/sucha, 18x13 cm
Nr art.: 1595
alt