JUŻ DOSTĘPNE!

NOWE PRODUKTY!

Telefony komórkowe i nawigacja

Chusteczki do czyszczenia telefonów komórkowych

Telefony komórkowe stają się urządzeniami multimedialnymi, używanymi ciągle i na każdym kroku. Tzw. “smartphony” spełniają już rolę telefonu, zapewniają dostęp do internetu, są organizerem, aparatem fotograficznym, nawigacją oraz odtwarzaczem. Wyświetlacz to jednocześnie monitor, klawiatura i ekran dotykowy. Tłuszcze, makijaż i brud sprawiają, że wyświetlacz nie tylko wygląda mało apetycznie lecz także zmniejszają wrażliwość jego powierzchni, co prowadzi do ograniczenia funkcjonalności.

Pomocne tu są chusteczki DISKO do czyszczenia telefonów komórkowych.Lekko zwilżone ściereczki mikrofazowe zapewniają bezpieczne i dokładne oczyszczenie telefonu. Ślady po palcach, makijażu oraz inne zabrudzenia znikają całkowicie, jak zaczarowane – zostają wchłaniane przez włókna materiału. Dzięki temu telefon wygląda jak nowy i odzyskana zostaje pełna funkcjonalność sprzętu.

Produkt Zdjęcie
Chusteczki do czyszczenia
telefonów komórkowych

5 nasączonych chusteczek, 13 x 9 cm
Nr-Art.: 1407
alt

 

Chusteczki do czyszczenia urządzeń nawigacyjnych

Większość urządeń nawigacyjnych wyposażona jest we wrażliwy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu można obsługiwać dane urządzenie. Ogrzewanie i klimatyzacja w samochodach, w których używana jest nawigacja, cały czas powodują lekkie ruchy powietrza, które to przenoszą kurz osadzający się na używanych urządzeniach. Także ślady pozostawiane przez palce wpływają negatywnie na jakość odbioru i sprawność pracy urządzenia.

W fazie przygotowywania chusteczek do czyszczenia nawigacji zwracano szczególną uwagę na to, żeby nie tylko wyświtlacz mógł być łatwo i szybko wyczyszczony, ale aby także tą samą chusteczką można było wyczyścić obudowę.

Produkt Zdjęcie
Chusteczki do czyszczenia nawigacji
5 nasączonych chusteczek, 13 x 9 cm
Nr-Art.: 1408
alt