JUŻ DOSTĘPNE!

NOWE PRODUKTY!

Czytniki banknotów

W tym karty czyszczące Disko do wielu urządzeń

Karty czyszczące DISKO do czytników banknotów

Karty czyszczące DISKO zostały przygotowane do czyszczenia czytników i urzadzeń weryfikujących prawdziwość w testerach banknotów. Testery banknotów montowane są we wszystkich automatach przyjmujących banknoty. Czy to parkomat, automat biletowy, do gry, z napojami, z papierosami czy kasowy do zapłaty gotówką – wszędzie gdzie płacimy gotówką – testery banknotów stwierdzają ich wartość i prawdziwość.
Nośna folia z materiału poliestrowego w kartach DISKO zapewnia niezakłócony transport karty czyszczącej. Przymocowany kawałek mikrofazy dociera do nawet najdalej osadzonych czujników. Miękka powierzchnia materiału mikrofazowego czyści łagodnie i efektywnie.

Karty czyszczące DISKO do urządzeń Japan Cash, typu WBA i EBA

Miejsce, w którym przymocowyny został materiał mikrofazowy zostało dostosowane do pozycji czujników w urządzeniach Japan Cash. Materiał mikrofazowy przymocowany do nośnika należy zwilżyć kilkoma kroplami płynu czyszczącego lub wcześniej nasączoną kartę wyjąć z saszetki i wprowadzić do akceptora banknotów. Karta zostanie przyjęta i kilkukrotnie przetransportowana przez maszynę, po czym oddana jako nieprawdziwy banknot. Kartę należy odwrócić i ponownie wprowadzić do testera. Po oddaniu karty możemy być pewni, że wszystkie ważne części elektroniczne są wyczyszczone – łatwo, efektywnie i łagodnie, a taśmy transportujące znowu miękkie i chwytliwe.

Produkty Zdjęcia

Zestaw czyszczący DISKO do akceptorów banknotów Japan Cash

12 kart czyszczących 148 x 76 mm
25 ml środka do czyszczenia czujników
Nr art.: 18001220       do 24 czyszczeń

alt

Zestaw czyszczący DISKO do akceptorów Japan Cash

25 nasączonych kart czyszczących 
148 x 76 mm,
pojedyńczo pakowanych      Nr art.: 1940

alt

Karty czyszczące DISKO do urządzeń MEI/Sodeco, Glory i innych czytników banknotów

Budowa tej karty jest praktycznie taka sama jak kart do urządzeń Japan Cash. Jedyną różnicą jest to, że materiał mikrofazowy jest przymocowany w innej pozycji na karcie, aby dostosować kartę do budowy czytników banknotów MEI/Sodeco, Glory i in. Karty docierają do i czyszczą wszystkie części elektroniczne (poza soczewkami) w maszynach MEI/Sodeco, Glory i in. Do czyszczenia soczewek w urządzeniach MEI/Sodeco polecamy otwarcie maszyny od czasu do czasu i usunięcie kurzu za pomocą srężonego gazu DISKO.

Produkty Zdjęcia

Zestaw czyszczący DISKO do akceptorów banknotó MEI/Sodeco, Glory i innych

12 kart czyszczących 148 x 76 mm

25 ml środka do czyszczeniaczujników

Nr art.: 18011220       do 24 czyszczeń

 

alt

Zestaw czyszczący DISKO do akceptorów MEI/Sodeco, Glory i innych

25 nasączonych kart czyszczących 

148 x 76 mm,
pojedyńczo pakowanych      Nr art.: 1950

alt